DMInteract DM-FGP310 5400RPM Semi-Automatic Concrete Polishing Grinding Machine With Dust Vacuum
AED 1,999
logo
Muhammad
5.0
22 items live
Item Details
Color
Orange
Age
Brand New
Condition
Perfect inside and out
Usage
Still in original packaging
Posted on: 23rd April 2026
Description
SPECIFICATIONS:
Brand Name: DMInteract
Model Number: DM-310FG
Rated Speed: 5400 r/min
Rated Power: 3600 KW
Motor Voltage: 220V
Max Grinding Width: 310mm
Max Grinding Depth: 10mm / 20 mm