DMInteract DM-FGP310 5400RPM Semi-Automatic Concrete Polishing Grinding Machine With Dust Vacuum
درهم 1,999
logo
Muhammad
5.0
22 لديه إعلان
تفاصيل السلعة
اللون
برتقالي
العمر
جديد
الحالة
ممتازة من الداخل والخارج
مدى الإستخدام
لا يزال في التغليف الأصلي
تم النشر بتاريخ: 23 أبريل 2026
الوصف
SPECIFICATIONS:
Brand Name: DMInteract
Model Number: DM-310FG
Rated Speed: 5400 r/min
Rated Power: 3600 KW
Motor Voltage: 220V
Max Grinding Width: 310mm
Max Grinding Depth: 10mm / 20 mm