Asus ROG PG32UCDM 32-inch 4K OLED 240Hz Gaming Monitor
AED 3,800
logo
nimfa
5.0
3 items live
Item Details
Brand
ASUS
Display Resolution Type
4K
Age
0-1 month
Condition
Perfect inside and out
Warranty
Yes
Model name
ROG SWIFT PG32UCDM
Usage
Out of original packaging, but only used once
Connectivity Technology
Others
Display Resolution
3840 x 2160 pixel
Model Year
2026
Posted on: 12th May 2026
Description
ASUS ROG Swift 32” 4K OLED Gaming Monitor (PG32UCDM) - UHD (3840 x 2160), QD-OLED, 240Hz, 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, Graphene film, 99% DCI-P3, True 10-bit, 90W USB-C